• Šikšnosparnių naktis Dūkštų ąžuolyne

  0 2014-07-29

  Rugpjūčio 1 d. kviečiame į Šikšnosparnių naktį Dūkštų ąžuolyne, kur galėsite susipažinti su slėpiningu šikšnosparnių gyvenimo būdu. Iš savo slėptuvių išlįsdami tik po vidurnakčio, šikšnosparniai pelnė mistiškų sutvėrimų reputaciją, o jų gyvenimo būdas apipintas galybe bauginančių mitų. Ateikite ir įsitikinkite: šikšnosparniai – ne į plaukus besiveliantys kraugeriai, o mieli pūkuoti gyvūnėliai, kurių kaimynystė mums labai naudinga.

  Skaityti >
 • Veganiškas piknikas Kaune

  0 2014-07-28

  Paskutinįjį liepos trečiadienį, 18 val, kviečiame visus gyvenančius, dirbančius ir kitaip esančius Kaune susirinkti į bendruomeninį veganišką pikniką pievelėje Nemuno saloje. Renginio metu valgysime suneštinius skanumynus, plepėsime, o kartu ir galėsime atsakyti į visus rūpimus klausimus apie veganišką mitybą bei gyvenimo būdą, gyvūnų teises ir pan.

  Skaityti >
 • Kauno Botanikos sode – romantiškas „Kvapų nakties“ renginys

  0 2014-07-21

  Paskutinįjį liepos mėnesio penktadienį VDU Kauno botanikos sode (Ž. E. Žilibero g. 6) sklis įvairiausi aromatai. Lankytojai kviečiami romantiškai pavakaroti po atviru dangumi bei pasimėgauti įdomia programa.

  Skaityti >
 • Vasaros žygis vaikams ir tėvams „Būk tyrėju pats“

  0 2014-07-16

  Kauno marių regioninio parko direkcija organizuoja vasaros žygį vaikams. Žygio metu mokysimės pažinti paukščius, augalus, medžius, vabalus, smagiai leisime laiką gamtoje.
  Keliauk, sužinok ir patirk neišdildomų įspūdžių Kauno marių regioniniame parke!
  Žygis vyks š. m. liepos 26 d. Dalyvių skaičius ribotas, iki 25 žmonių.

  Skaityti >
 • Pacha Mama, stebuklinga Peru žemė

  0 2014-07-08

  Liepos 10 d. Panevėžio fotografijos galerijoje atidaroma Giedrės Godienės fotografijų paroda „Stebuklų šalis – Peru“. 17 val. vyks parodos autorės paskaita „Pacha Mama, stebuklinga Peru žemė“. 18 val. parodos atidarymas.

  Skaityti >
 • „Chevron“ pasitraukė iš Lietuvos

  0 2014-07-08

  Kaip skelbia BNS, liūdnai pagarsėjusi JAV energetikos įmonė „Chevron“, pernai pasitraukusi iš Lietuvos skalūnų dujų žvalgybos konkurso, uždarė savo biurą Vilniuje bei pardavė turėtas naftos bendrovės „LL investicijos“ akcijas.

  Skaityti >
 • Praktinis lauko seminaras apie naudingus augalus (Vasara II)

  0 2014-07-04

  Tradiciškai Kauno marių regioninio parko direkcija kviečia į praktinį lauko seminarą – liepos 12 d. praleiskite prie Kauno marių ir susipažinkite su čia augančiais augalais, kurie gali būti naudingi mūsų kasdienybėje.

  Skaityti >
 • Žemės referendume balsavo tik šeštadalis rinkėjų

  1 2014-06-30

  Sekmadienį vykęs privalomasis referendumas dėl Lietuvos Respublikos Konstitucijos 9, 47 ir 147 straipsnių pakeitimo, dar vadinamas žemės referendumu, neįvyko ir jame teikiamas klausimas nepriimtas.

  Skaityti >
 • Referendumas

  0 2014-06-27

  Aprimusias aistras dėl žemės pardavimo užsieniečiams sekmadienį (birželio 29 d.) vėl primins Lietuvoje įvyksiantis privalomasis referendumas dėl Lietuvos Respublikos Konstitucijos 9, 47 ir 147 straipsnių pakeitimo. Šalies piliečiai turės balsuoti, pritaria ar ne, kad žemė, vidaus vandenys, miškai, parkai nuosavybės teise priklausytų tik Lietuvos Respublikos piliečiams.
  Referendume taip pat siūloma pareikšti nuomonę – pritarti ar ne, kad Lietuvoje referendumui skelbti...

  Skaityti >
 • Laurynas Okockis: „Dalyvavimas valstybės reikšmės sprendimų priėmime – pilietinės visuomenės pareiga ir brandos požymis“

  0 2014-06-27

  Pilietinė visuomenė – su šeima, valstybe ir verslu nesusijusių institucijų, organizacijų ir individų visuma. Pilietinė visuomenė nėra vieningas darinys. Tai – labiau sfera, kurioje, atskirai nuo valstybės ir verslo, veikia individai bei jų organizacijos, siekdami išsakyti savo nuomonę, iškelti probleminius klausimus ir ieškoti jų sprendimų.

  Skaityti >
 • Susipažinkime – naudingos žolelės. Pasivaikščiokim po Bernardinų sodą

  1 2014-06-27

  Visus, norinčius susipažinti ir susidraugauti su naudingaisiais laukiniais augalais, kviečiame liepos 9 dieną į Bernardinų sodą. Renginys nemokamas!
  Mes sugalvojome žmones supažindinti su naudingomis žolelėmis miesto parkuose. Gal tai ir nėra pati geriausia ir švariausia vieta rinkti vaistažolėms ir maistiniams augalams, bet tai puiki vieta pasivaikščioti ir susipažinti su laukiniais augalais. O žinodami ką, kaip, kada ir kam rinkti, galėsite juos susirasti išvykę į g...

  Skaityti >
 • J. Panka. Prieš valdžios nepageidaujamą referendumą VRK rinkėjų skaičių padidino beveik 100 000 asmenų

  0 2014-06-27

  Vienam didžiausių pasaulio istorijos nusikaltėlių Josifui Stalinui yra priskiriamas posakis: „Nesvarbu kaip kas balsuoja, svarbu kas balsus skaičiuoja“. Net keista, kad šis posakis toks aktualus šiandien.

  Skaityti >
 • Išskirtinis pažintinis - mokomasis žygis Grobšto gamtos rezervate „Smėlio kelionė“

  0 2014-06-27

  Jau liepos 1 d., 8 val. Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija kviečia visus į išskirtinį žygį Grobšto gamtos rezervate „Smėlio kelionė“. Kartu su nacionalinio parko direkcijos specialistu Jūs turite išskirtinę galimybę apsilankyti Grobšto gamtos rezervate. Žygio metu sužinosite apie ilgą smėlio kelionę nuo jūros iki marių ir nuo smėlio dykumų iki medžiais apaugusių smėlio kopų.

  Skaityti >
 • Birželio 29 d. referendumas: įvairių žmonių pasisakymai (VI)

  0 2014-06-26

  Šį sekmadienį, 2014 m. birželio 29 d., vyks pirmasis paprastų Lietuvos piliečių iniciatyva surengtas referendumas. Primename, kad jame siekiama:
  – Sumažinti referendumui surengti reikiamą parašų skaičių iki 100000.
  – Referendumu priimtus sprendimus keisti tik referendumu.
  – Atstatyti Lietuvos piliečių nuosavybės teisę žemei, miškams ir vidaus vandenims.
  – Gamtos išteklius pramoniniu būdu naudoti tik po privalomo referendumo.

  Skaityti >
 • Birželio 29 d. referendumas: įvairių žmonių pasisakymai (V)

  0 2014-06-25

  Socialiniame tinkle Facebook toliau daugėja įvairių žmonių pasisakymų, kodėl jie dalyvaus jau šį sekmadienį, 2014 m. birželio 29 d., vyksiančiame referendume.

  Skaityti >
<< 1-15 ... 61-75 76-90 91-105 [106-120] 121-135 136-150 151-165 ...  271-282 >>