• Regėjimo atstatymo ir sveikatingumo stovykla moksleivių rudens atostogų metu!

  0 2014-09-04

  Lietuvos sveikuolių sąjunga kviečia į pirmąją regėjimo atstatymo stovyklą Lietuvoje, kuri vyks moksleivių rudens atostogų metu, 2014 m. spalio 24–30 d., Alytaus raj., Dvarčėnų dvaro sodyboje.
  Dabar sunku surasti žmogų, kuriam nebūtų sutrikęs regėjimas. Dažniausiai pasiūlomas būdas šiai problemai spręsti – akiniai, kurie akių negydo ir regėjimo neatstato. Akiniai visam likusiam gyvenimui – ne išeitis… Yra kur kas geresnis būdas – regėjimą atstatyti ir s...

  Skaityti >
 • Tradicinės Tibeto Medicinos Akademija Lietuvoje kviečia į trečiąją tibetietiško masažo Ku Nje kursų grupę

  0 2014-09-02

  Tradicinės Tibeto Medicinos Akademija Lietuvoje kviečia jau į trečiąją tibetietiško masažo Ku Nje kursų grupę! Kursuose bus dėstomas pradinis Ku Nje kursas (1 lygis 1 dalis). (2 dalis bus truputį vėliau). Kursus ves gyd. Anu Rootalu (Estija) (www.tibetanmedicine.lt/teachers.php). Kursai vyks 2014 m. spalio 1–5 d. Vilniuje.

  Skaityti >
 • Į Žuvintą – stebėti gervių

  0 2014-09-02

  Žuvinto rezervato direkcija specialiai visą šią savaitę sudarys sąlygas norintiems pasigrožėti įsimintinu reginiu leisdama lankytojams stebėti paukščius iki 20 val. vakare.
  Kiekvieną vakarą Žuvinto ežere stebina šurmulys: keli šimtai gervių, dar daugiau pilkųjų žąsų, kormoranų, pulkai baltųjų garnių triukšmingai renkasi į nakvynę ežero saloje ir gretimuose augalijos sąžalynuose.

  Skaityti >
 • Renginyje – naujomis vėjalentėmis ir langinėmis pasipuošęs etnografinis kaimas

  0 2014-08-29

  Neries regioniniame parke šį rudenį naujomis spalvomis dabinasi ne tik didžiausias Lietuvoje ąžuolynas ir įspūdingas Neries upės slėnis, bet ir Šilėnų etnokultūrinis draustinis. Nuo šiol žavesio šiam kaimui suteiks ne tik pušynų apsuptis, akmenimis grįstos gatvelės ir jauki liaudies architektūros bažnyčia, bet ir penkios naujai pasidabinusios medinės pirkios. Jų langus papuoš dar dažais kvepiančios langinės, langų apvadai ir karūnos, o po stogu ornamentais sumi...

  Skaityti >
 • VDU Kauno Botanikos sodas kviečia į rudens mugę „Pakalnutės uoga“

  0 2014-08-29

  Rugsėjo 5–7 d. VDU Kauno botanikos sode (Ž. E. Žilibero g. 6) vyks tradicinė vaiskrūmių, dekoratyviųjų augalų, bičių gėrybių, tautodailės dirbinių, ekologiškų maisto produktų mugė „Pakalnutės uoga“.

  Skaityti >
 • Maitinimo įstaigos kviečiamos klientus nemokamai vaišinti geriamuoju vandeniu iš čiaupo

  0 2014-08-29

  Aplinkos ministerija kviečia restoranus, kavines, barus ir viešbučius prisijungti prie socialinės akcijos „Geriamasis vanduo iš čiaupo nemokamai!“, skatinančios savo klientus nemokamai vaišinti geriamuoju vandeniu iš čiaupo.

  Skaityti >
 • Dviračių žygis po Verkių regioninį parką

  0 2014-08-29

  Rugpjūčio 31 d., sekmadienį, 14.00 val. Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcija kviečia į pažintinį dviračių žygį Verkių regioninio parko apylinkėmis.

  Skaityti >
 • Dzūkijos nacionalinis parkas kviečia į renginį „Vilkas“

  0 2014-08-25

  Vilkas – apdainuotas, aprašytas, apipintas būtomis ir nebūtomis legendomis Lietuvos girių karalius. Mums rūpi vilką išsaugoti. Todėl kviečiame į renginį, skirtą šiam kilniam gyvūnui.

  Skaityti >
 • Pirmą kartą rengtame sūrių konkurse triumfavo avių sūriai

  0 2014-08-20

  Šeštadienį Druskininkuose įvyko antrasis Sūrių Festivalis. Rugpjūčio 16-osios rytą skverelyje prie Vilniaus al. 16 Druskininkuose rinkosi sūrininkai – daugelis jų patys tą dieną dar melžę gyvulius. Antrasis Sūrių Festivalis sutraukė 14 prekiautojų iš Lietuvos ir 2 iš Latvijos. O sūrininkams skirtose paskaitose prieš mugę dalyvavo arti keturių dešimčių besidominčiųjų su pagarba ir atsakomybe valgytojui ir gamtai puoselėjamomis sūrininkystės tradicijomis.

  Skaityti >
 • Grikių šventė Alytuje

  0 2014-08-18

  Sėjamasis arba valgomasis grikis – vienmetis augalas, priklausantis grikinių augalų šeimai. Manoma, kad šiai kultūrai jau daugiau kaip 2500 metų. Pirmieji jos židiniai radosi dabartinėje Šiaurės Indijos teritorijoje Himalajuose. Augaliniai archeologiniai radiniai rodo, kad Lietuvoje grikių kultūra plačiau paplito apie XII–XIII amžių. Grikiai bene geriausiai dera smėlingame Dzūkijos dirvožemyje. Todėl jie palikę ryškų pėdsaką daugelio senesnius laikus prisimenanči...

  Skaityti >
 • Molėtų krašto muziejaus Etnografinėje sodyboje duris atvers V. Kašinsko tapybos paroda „Protėvių kelias“

  0 2014-08-18

  Rugpjūčio 20 d. 18.30 val. Molėtų krašto muziejaus Etnografinėje sodyboje, įsikūrusioje šalia Molėtų astronomijos observatorijos (Kulionių k., Molėtų r.), įvyks tapytojo Virginijaus Kašinsko parodos „Protėvių kelias“ atidarymas.
  Šioje parodoje pristatomi lietuvių mitologijai skirti paveikslai. Dailininko teigimu, sąmoningas gilinimasis į protėvių dvasinį paveldą mums atveria gelmes, iš kurių iškyla nuostabūs senieji tautos pasaulėjautos ir pasaulėžiūros ...

  Skaityti >
 • Šikšnosparnių naktis Verkių parke

  0 2014-08-13

  Rugpjūčio mėnesį visoje Europoje minima Šikšnosparnių naktis, siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į šikšnosparniams kylančias grėsmes bei jų išsaugojimo svarbą.

  Skaityti >
 • Susipažinkime – naudingos žolelės. Bernardinų sode rugpjūčio 21 d., 18 val.

  0 2014-08-13

  Visus, norinčius susipažinti ir susidraugauti su naudingaisiais laukiniais augalais, kviečiame rugpjūčio 21 dieną, 18 valandą į Bernardinų sodą.
  Mes sugalvojome žmones supažindinti su naudingomis žolelėmis miesto parkuose. Gal tai ir nėra pati geriausia ir švariausia vieta rinkti vaistažolėms ir maistiniams augalams, bet tai puiki vieta pasivaikščioti ir susipažinti su laukiniais augalais. O žinodami ką, kaip, kada ir kam rinkti, galėsite juos susirasti išvykę į ga...

  Skaityti >
 • Botaninis pleneras

  0 2014-08-13

  Vasarai artėjant į pabaigą, „Mokslas ir menas“ kviečia į mįslingą augalų pasaulį pažvelgti vienu metu biologo ir grafikės akimis bei piešiant mokytis iš gamtos.

  Skaityti >
 • Sūrių festivalis kviečia išsirinkti savo mėgiamiausią sūrį

  0 2014-08-12

  Šį šeštadienį, rugpjūčio 16 d., Druskininkuose antrą kartą organizuojamas Sūrių festivalis suburs sūrininkus iš visos Lietuvos ir pakvies iš arčiau pažinti su pagarba ir atsakomybe valgytojui ir gamtai puoselėjamas sūrininkystės tradicijas bei pasimėgauti vietos gamintojų produkcijos įvairove.

  Skaityti >
<< 1-15 ... 46-60 61-75 76-90 [91-105] 106-120 121-135 136-150 ...  271-282 >>