• Vėlinių žygis Pavilnių regioniniame parke

  0 2014-10-28

  Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcija lapkričio 2 d., sekmadienį, 15.00 val. kviečia į pažintinį vėlinių šventės pėsčiųjų žygį po Pavilnių regioninį parką.

  Skaityti >
 • Seime vyks konferencija, nagrinėjanti žemės pardavimo užsieniečiams „saugiklius“

  1 2014-10-27

  Spalio 31 d., penktadienį, 10 val. Konstitucijos salėje (Seimo I rūmai) vyks konferencija „Žemės pardavimo „saugikliai“ Lietuvos Respublikos Konstitucijos kontekste“.
  Konferencija rengiama, norint plačiau pristatyti visuomenei vadinamąjį žemės pardavimo „saugiklių“ įstatymą bei jo pasekmes. Tikimasi atkreipti dėmesį į priimto įstatymo problematiką, atitikimą Konstitucijai bei jo poveikį esamiems ir būsimiems žemės rinkos dalyvių santykiams.

  Skaityti >
 • Kviečiame dalyvauti animacinių filmų peržiūroje

  0 2014-10-23

  Lietuvos vartotojų institutas kviečia dalyvauti animacinių filmų apie Sąžiningą prekybą peržiūrose, kurios vyks ledų ir kokteilių bare „Dione“ (Pilies g. 16, Vilnius), 2014 m. spalio 29 ir spalio 30 d. Ateikite ir sužinokite, kaip savo kasdieniais pasirinkimais galite keisti žmonių gyvenimus besivystančiose šalyse. Peržiūrų dalyviai taip pat galės nemokamai pasivaišinti FAIRTRADE šokoladu bei laimėti atminimo dovanėlių.

  Skaityti >
 • Seminaras „Mišraus amžiaus grupių mokymosi modelio integravimas į mokyklas“

  1 2014-10-22

  2014 m. lapkričio 14 d. 14.00–19.00 val. Kauno m. Savivaldybės didžiojoje salėje (Laisvės al. 96) vyks dr. Ojars Rode (Latvija) seminaras „Mišraus amžiaus grupių mokymosi modelio integravimas į mokyklas“.

  Skaityti >
 • Pažintinis žygis Verkių regioniniame parke

  0 2014-10-22

  Spalio 26 d., sekmadienį, 15.00 val. organizuojamas pažintinis pėsčiųjų žygis Verkių regioniniame parke. Keliausime Turniškės upelio pakrantėmis prie kurio 17 a. pabaigoje vyskupas K. Bžostovskis įrengė popieriaus dirbtuves su savita tvenkinių ir pertvarų sistema. Žygio dalyvių takeliai vingiuos giliu, miškingu slėniu, Verkių dvarvietės senųjų tvenkinių pakrantėmis, susipažinsime su natūraliu paskutinio ledyno sukurtu kraštovaizdžiu.

  Skaityti >
 • Seime – konferencija, skirta Vaikų sveikatos metams

  0 2014-10-21

  Spalio 22 d., trečiadienį, 12 val. Konstitucijos salėje (Seimo I rūmai) Lietuvos sveikuolių sąjunga, VšĮ Tėvystės centras kartu su Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komitetu rengia tradicinę konferenciją-forumą sveikatos aktualijų tema „Sveikos šeimos ir Vaikų sveikatos metai: užauginsime paliegėlius, „zombius“ ar sveikus vaikus?“. 2014 metus Lietuvos sveikuolių sąjunga paskelbė Sveikos šeimos metais, o Seimas – Vaikų sveikatos metais. Tad Seime rengiamas f...

  Skaityti >
 • Žygis per Kuršių neriją keliautojos akimis

  0 2014-10-21

  Greitai ir neplanuotai suorganizuotas žygis per visą Kuršių neriją įvyko! Šeštadienio rytas žygeivius pasitiko su šalna, tačiau džiaugsmingai nusiteikusių keliautojų niekas neišgąsdino ir nieko nelaukę pradėjome keliauti. Tačiau apie viską nuo pradžių pasakoja viena mūsų keliautojų.

  Skaityti >
 • Susipažinimas su gamta Pavilnių regioniniame parke

  0 2014-10-21

  Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcija kviečia į pažintinį mokomąjį žygį apie gamtą (spalio 25 d., šeštadienį, 12.00 val. ant Pūčkorių atodangos). Užsiėmimą veda doc. dr. Rita Makarskaitė-Petkevičienė. Užsiėmimai tinka ir mažiems, ir dideliems.

  Skaityti >
 • Lietuvoje surengtos antiskalūninės eitynės ir jų atgarsiai pasaulio žiniasklaidoje

  0 2014-10-18

  Spalio 11 d. Panevėžyje Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos ir susivienijimo Žali.LT nariai, jungdamiesi prie pasaulinės solidarumo akcijos, nukreiptos prieš hidraulinį uolienų ardymą „GLOBAL FRACKDOWN“, surengė dideles eitynes. Tai bus didžiausias tokio pobūdžio renginys Panevėžyje nuo Nepriklausomybės atgavimo metų. Lietuvos akcijos atgarsiai atsidūrė ir Food and Water skelbtos informacijos apie akciją antraštėse.

  Skaityti >
 • Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija kviečia visus į žygį

  0 2014-10-14

  Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija kviečia visus į žygį spalio 18–19 dienomis. Bus žygiuojama per visą Kuršių neriją!

  Skaityti >
 • Specialioje „Nepatogaus kino“ programoje – įspūdingiausia pasaulio dokumentika apie miškus

  0 2014-10-12

  Spalio 22 d. prasidėsiančiame dokumentinio kino festivalyje „Nepatogus kinas“ tarp daugiau nei penkiasdešimties filmų šiais metais bus pristatyta gamtos bei žmogaus santykiams skirta „Žalioji programa“. Kasmet šios tradicinės festivalio programos filmai skirtingu kampu pristato aplinkosaugos temas: prieš dvejus metus kalbėjusi apie atsinaujinančią energetiką, pernai – apie vandens išteklius ir gyvūniją, šiemet ji pasakos apie miškus.

  Skaityti >
 • DIENA PIEVOJE. III dalis „Rudens turtai – naudingosios šaknelės“

  0 2014-10-06

  Spalio 18 d. rengiamas III-asis dienos seminaras „Rudens turtai – naudingosios šaknelės“. Seminaras vyks sodyboje netoli Vilniaus, prie Mickūnų, Naujakiemyje.
  Keliausime į rudenėjančius laukus išmokti atrasti ir pasikasti įvairių sveikųjų šaknelių.
  Pasiruošime jas vėlesniam naudojimui.
  Ragaudami arbatą kalbėsimės apie šaknų naudą mūsų sveikatai.

  Skaityti >
 • Žygis po tūkstančio metų senumo lietuvių kapines

  0 2014-10-06

  Artėjant Vėlinėms, vis dažniau prisimename savo mirusius artimuosius, ir keliaujame kelis, keliasdešimt ar net kelis šimtus kilometrų tam, kad ant jų kapo uždegtume atminties ženklą – žvakelę. Šį sekmadienį Neries regioninio parko direkcija kviečia į kiek kitokią kelionę – aplankyti kapus tų, kurių vardai ir veidai pamiršti jau ne vieną šimtmetį.

  Skaityti >
 • Žemaitijos nacionaliniame parke AKTYVIAI palydėkime paukščius

  0 2014-10-01

  Paukščių palydos Europoje rengiamos nuo 1993 m., kurias koordinuoja tarptautinė paukščių apsaugos organizacijų asociacija „BirdLife International“. 2013 m. Paukščių palydose dalyvavo apie 20 000 įvairaus amžiaus žmonių. Viso buvo palydėta net 2,4 milijonai sparnuočių!
  Žemaitijos nacionalinio parko direkcija taip pat prisideda prie paukščių palydų ir šiais metais kviečia palydėti paukščius AKTYVIAI Gegrėnų piliakalnių take.

  Skaityti >
 • Jurgita Mačiūnaitė. Kodėl verta rinktis Fairtrade produktus

  0 2014-09-30

  Spalio 14 d. į Vilnių atvyksta „Šokomobilis“ – tarptautinio ChocoMobil turo ekipažas. Šia kampanija siekiama atkreipti dėmesį į kakavos augintojų ir darbininkų gyvenimo bei darbo sąlygas trečiojo pasaulio šalyse, taip pat didelis dėmesys skiriamas ekologijai bei skatinama Fairtrade prekybos sistema. Turas, prasidėjęs rugpjūčio 1 d. Berlyne, truks tris mėnesius. Jo metu bus aplankyta 14 šalių, 26 miestai, įveikta 10 000 km.

  Skaityti >
<< 1-15 ... 16-30 31-45 46-60 [61-75] 76-90 91-105 106-120 ...  271-282 >>