• Pėdsekystės kursai 2015 (Kaunas)

  0 2015-02-02

  Malonūs atsitiktinumai, kurie nutinka neatsitiktinai… Kad ir šis nutikimas. Naktį prieš šį rašymą nakvojau miške. Vėjas iš lėto sklandė medžių viršūnėmis, aplinkui sniego kepurėmis pasidabinusios eglės ir pušys. Šviesus mėnulis su žvaigždžių gausybe privertė sniegą švytėti, tuo sukurdamas galimybę mišku grožėtis nakties metu.

  Skaityti >
 • Bus suskaičiuoti Lietuvos miškuose gyvenantys vilkai ir lūšys

  0 2015-02-01

  Vasario 3 d. ir 6 d. bus skaičiuojama, kiek vilkų ir lūšių gyvena Lietuvos miškuose.
  Vilkų apskaitą visuose šalies miškuose vykdys valstybinių miškų urėdijų ir valstybinių gamtinių rezervatų direkcijų darbuotojai. Apskaitoje gali dalyvauti medžiotojai, nevyriausybinių organizacijų atstovai ir Lietuvoje gyvenančių plėšriųjų žvėrių gausos ir apsaugos klausimams neabejingi gyventojai.

  Skaityti >
 • Pusiaužiemio barsuką kankino nemiga?

  0 2015-01-25

  Sausio dvidešimt penktoji diena yra pusiaužiemis, bet oro temperatūros tikrai nežiemiškos. Mistinį barsuką, kuris turėjo vidurdienį verstis ant kito šono, ko gero kankino nemiga ir vargšelis kas kelios dienos visą ligšiolę žiemą vartėsi nuo vieno ant kito šono. Arba išvis nesnaudė: Žuvinto biosferos rezervato ekologas prieš keletą dienų aptiko šviežius po mišką slampinėjusio barsuko pėdsakus.

  Skaityti >
 • Žali.LT metinis forumas „Žmogaus ir aplinkos laisvių iniciatyvos 2015“

  0 2015-01-20

  Šių metų sausio 31 d. Vilniuje organizuojamas Susivienijimo ŽALI.LT metinis ataskaitinis aplinkosauginis forumas „Žmogaus ir aplinkos laisvių iniciatyvos 2015“, į kurį kviečiami atvykti visi norintys susipažinti su gamtosauginėmis idėjomis, veiklia žaliųjų visuomenininkų komanda, pasiklausyti įdomių pranešimų ir pabendrauti su žaliaisiais aktyvistais. Renginys vyks nuo 11 val. Lietuvos Kooperatyvų sąjungos pastato 4-to aukšto salėje, Gedimino pr. 28/2, Vilnius.

  Skaityti >
 • Pusiaužiemio žygis Kurtuvėnų regioniniame parke

  0 2015-01-20

  Kurtuvėnų regioninio parko direkcija sausio 25 d. (sekmadienį) kviečia švęsti Pusiaužiemį ir pakeliauti po Pageluvio ežeryną aplankant net 10 ežerų.
  Tikima, kad šią dieną iš žiemos miego pabunda barsukas ir išlenda apsidairyti. Jei barsukas jau pabudęs ir prie urvo pripėdavęs – žiema bus trumpa, jei ne – tai ilga. Kurtuvėnų regioninio parko darbuotojai kviečia kartu pasižiūrėti kaip gyvena barsukas ant Barsukyno kalno.

  Skaityti >
 • Gamtinė žemdirbystė praktikoje

  0 2015-01-14

  Kviečiame į gamtinės žemdirbystės mokymus vasario 14 d. Kaune ir vasario 15 d. Vilniuje. Paskaitas ves Laimis Žmuida. Paskaitų trukmė: nuo 10:00 iki 16:00. Tai įvadinė paskaita pradedantiems domėtis gamtine žemdirbyste. Sužinosite kaip įsirengti lysves ir kaip į jas pasėti visas daržoves, kad užaugtų gamtinės kokybės produktai.

  Skaityti >
 • Tradicinės Tibeto medicinos akademija Lietuvoje kviečia į trečiają tibetietiško masažo Ku Nje kursų grupę

  0 2015-01-09

  Tradicinės Tibeto Medicinos Akademija Lietuvoje kviečia jau į trečiąją tibetietiško masažo Ku Nje kursų grupę! Kursuose bus dėstomas pradinis Ku Nje kursas (1 lygis 1 dalis).

  Skaityti >
 • Pasakyk NE endokrininę sistemą ardančioms cheminėms medžiagoms

  0 2015-01-09

  Europoje vyksta akcija, siekiant paskatinti Europos Komisiją atsižvelgti į visuomenės požiūrį dėl endokrininę sistemą ardančių medžiagų naudojimo gaminiuose, o ne pataikauti verslo lobistams.

  Skaityti >
 • Sėklos: kaip užsiauginti gerų sėklų pačiam?

  0 2015-01-05

  Artėja pavasaris, tad pats laikas pasirūpinti sėklomis. Vasario 7 d. (šeštadienį) Kaune ir vasario 8 d. (sekmadienį) Vilniuje vyks paskaitos apie daržovių ir sodo kultūrų sėklas. Paskaitas skaitys Laimis Žmuida. Paskaitų trukmė: nuo 10:00 iki 15:00 val. su pietų pertrauka. Kaina 50 litų (14 eurų).

  Skaityti >
 • 2015-ieji – Tarptautiniai dirvožemio metai

  0 2015-01-05

  2015-uosius Jungtinės Tautos yra paskelbusios Tarptautiniais dirvožemio metais. Vienas svarbesnių žingsnių mūsų šalyje išsaugant dirvožemį, pasak Lietuvos geologijos tarnybos prie Aplinkos ministerijos (LGT) direktoriaus Jono Satkūno, – nustatyti ir tvarkyti užterštas teritorijas.

  Skaityti >
 • Apie Demokratinę mokyklą – iš tėvų lūpų

  0 2015-01-01

  2015 m. sausio 6 d. Demokratinė mokykla kviečia Jus jaukiam pokalbiui prie arbatos. Šįkart viešės ypatingi svečiai – Natalija ir Vladimiras Lekečinskai. Tai tėvai, dėl demokratinio ugdymo sutikę didmiestį iškeisti į nedidelį miestelį Anglijos pietinėje pakrantėje. Jų sūnui Arturui šiuo metu vienuolika, tai jo ketvirtieji metai vienoje seniausių ir žymiausių Demokratinių mokyklų pasaulyje – Summerhill School.

  Skaityti >
 • B. Ropė: derėdamiesi dėl JAV – ES sutarties, turime išvengti grėsmių europiečių sveikatai ir aplinkai

  0 2014-12-23

  Europos Parlamento nario Bronio Ropės biuras gruodžio 15 dieną surengė jau ketvirtąjį forumą – šį kartą apie numatomą pasirašyti laisvosios prekybos sutartį tarp JAV ir Europos Sąjungos. Tai kartu buvo pirmoji vieša diskusija, surengta Kaune ir, galima sakyti, – pirmas viešas minėtos sutarties pristatymas Lietuvos visuomenei, kuri dar labai pasyviai reaguoja į šią temą. Apie galimą sutarties naudą bei pavojus kalbėjo Užsienio reikalų ministerijos atstovai, Europo...

  Skaityti >
 • Susitikimas su tautodailininke ir „žolynukų“ dirbtuvės

  0 2014-12-11

  Artėjant Adventui, o sykiu – ir jaukiosioms Kalėdoms kviečiame jus į šiltą ir ramų renginį, kuris tikisi padėsiąs jums įsisiausti į tylos ir šviesaus laukimo rimtį. ISC „Bendrakeleiviai“ vienai iš šeštadienio popiečių pakvietė tautodailininkę, žolynų matytoją ir girdėtoją Gintvilę Giedraitienę pasidalinti ne tik savo „žolynukų“, poetinio žodžio bei vaizdo menu, bet ir rišimo iš žolynų įgūdžiais.

  Skaityti >
 • Diskusija „Transatlantinė prekybos ir investicijų partnerystė – lūkesčiai ir perspektyvos“

  0 2014-12-11

  Europos Sąjunga didžiuojasi aukščiausiais aplinkos bei produkcijos saugos standartais, tačiau Laisvos prekybos tarp JAV ir ES sutartis (TTIP) numato ne tik palankesnes sąlygas prekybai, bet ir tai, kad pas mus ims galioti JAV produktų standartai. Sutartyje taip pat numatyta nauja teismų sistema, į kurią investuotojai galėtų kreiptis su ieškiniu valstybei, jeigu būtų pažeisti jų interesai. Ar ši sutartis nepažeis Europos Sąjungos piliečių interesų į saugią ir sveiką a...

  Skaityti >
 • Registracija į sveikatingumo stovyklas

  0 2014-12-11

  2015 m. Lietuvos sveikuolių sąjunga rengs mažiausiai keturias stovyklas. Kviečiame domėtis ir registruotis!

  Skaityti >
<< 1-15 16-30 [31-45] 46-60 61-75 76-90 91-105 106-120 ...  271-282 >>