Tibeto medicinos akademija Lietuvoje kviečia į tradicinės Tibeto medicinos fundamentalius tęstinius mokymus

0 2015-03-24


Tradicinės Tibeto medicinos gydytojas, remdamasis kelis tūkstančius metų patikrintomis žiniomis, gauna gilų supratimą apie tai, kaip funkcionuoja žmogaus kūnas ir kokiu būdu grąžinti jį į sveiką bei subalansuotą būseną. Tokiu būdu sugebama diagnozuoti ir gydyti šiuolaikinei medicinai nepasiduodančias (šiuolaikinės gyvensenos) ligas, tokias kaip vėžys, cukrinis diabetas ir pan.

Medicinos mokymai trunka 4 metus. Tai – teorinės paskaitos, savarankiškos studijos, konsultacijos internetu ir gydomoji praktika. Teorinės paskaitos vyksta 3–4 savaites per metus. Pirmosios paskaitos vyks jau š.m. liepos mėn. Vilniuje.

Mokymas vyksta tiek akivaizdiniu, tiek ir neakivaizdiniu būdu. Priimami visi norintys, išankstinis pasirengimas nėra būtinas. Studentai gaus didelės apimties informaciją (modulį) iš kvalifikuoto dėstytojo seminarų metu bei namų darbus, kuriuos turės atlikti per semestrą. Studentai, sėkmingai baigę 4 metų programą ir išlaikę baigiamuosius egzaminus, gaus sertifikatus, išduotus valstybinės TTM klinikos (Sinino miestas, provincija Cinchai (tibetietiškai Amdo), Kinija) bei IATTM (International Academy for Traditional Tibetan Medicine). Lietuvos teritorijoje šie sertifikatai nėra oficialiai pripažįstami ir nesuteikia teisės verstis medicinine veikla.

Mokymai vyks anglų ir rusų kalba, priklausomai nuo dėstytojo, su vertimu į lietuvių kalbą. Egzaminai Lietuvai bus laikomi lietuvių kalba, o Tibete – anglų kalba (esant reikalui bus pasiūlytas vertinimas į lietuvių kalbą).

Kursai yra mokami.

Mokymo programa:

1 metai

1.1 „Šakninė“ tantra TTM

1.2 Kūno formavimas, patologijos pagrindai TTM

1.3 Gyvenimo būdas, mityba, gydymo pagrindai

Papildomas modulis:

TTM 1.4 Atjaunėjimas, papildomas modulis

TTM 1.5 TTM ir dvasingumas

2 metai

2.1 Diagnostika TTM

2.2 Farmakologija TTM

2.3 Trys Nyes pa sutrikimai

Papildomas modulis:

TTM 2.4 Gydytojas

TTM 2.5 Šalto pobūdžio ligos

3 metai

3.1 Karšto pobūdžio ligos TTM

3.2 Jutimo organai ir vidaus organų ligos TTM

3.3 Ligų įvairovė

Papildomas modulis:

TTM 3.4 Traumatologija 1

TTM 3.5 Traumatologija 2

4 metai

TTM 4.1 Vaikų ir moterų ligos

TTM 4.2 Navikinės ligos, psichiatrija

TTM 4.3 Klinikinis integravimas

Papildomas modulis:

TTM 4.4 Toksikologija

TTM 4.5 Geriatrija ir nevaisingumas

TTM 5 Subtili anatomija

Kviečiame registruotis jau dabar adresu info@tibetanmedicine.lt. Vietų skaičius ribotas. Daugiau informacijos: www.tibetanmedicine.lt bei telefonu 8 699 40086.

Užs. Nr. 322
 

Ekonaujienos.lt straipsnius galima perspausdinti įdedant aktyvią nuorodą.

Susiję straipsniai

 • Laukinis maistas: nuo atpažinimo iki suvalgymo

  0 2017-04-21

  Gegužė – valgomų laukinių augalų pikas. Geriausias metas pasimokyti atpažinti valgomus augalus. Todėl gegužės savaitgaliais kviečiame į Ukmergės raj., prie Veprių į LAUKINIŲ AUGALŲ PAŽINIMO ir SUVARTOJIMO SEMINARĄ, kurį ves augalų žinovas – Laimis Žmuida.

 • Paauglės nenaudojo kosmetikos su pavojingomis cheminėmis medžiagomis 3 dienas. Kas pasikeitė?

  0 2016-06-02

  Pagalvok.lt jau rašė apie pokyčius organizme valgant tik ekologiškus maisto produktus, o kas vyksta vengiant pavojingų cheminių medžiagų, esančių kosmetikos priemonėse?

 • Turguose pasirodė dilgėlių

  0 2016-06-02

  Panevėžio turguje populiarėja nauja prekė – dilgėlės. Jas perka žmonės, norintys laikytis sveikesnio gyvenimo būdo.

 • Gamtinės žemdirbystės seminarai liepos mėnesį visoje Lietuvoje

  0 2016-05-31

  Kviečiame į gamtinės žemdirbystės seminarus, kurie vyks sodybose prie Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Alytaus ir Druskininkų liepos mėnesio savaitgaliais.

 • Kas nutiks, jei dvi savaites valgysim tik ekologišką maistą?

  0 2016-05-31

  Kas atsitiktų, jeigu įprastus, tradiciškai auginamus maisto produktus pakeistume ekologiškai užaugintu maistu? Viena Švedijos šeima dalyvavo eksperimente, kurį organizavo Švedijos parduotuvių tinklas Coop ir Švedijos aplinkos tyrimų institutas. Tyrimo metu norėta išsiaiškinti, kaip keičiasi žmogaus organizme pavojingų cheminių junginių koncentracija valgant ekologiškai užaugintą maistą.

 • Tradicinės Tibeto medicinos akademija Lietuvoje pristato paskaitas „Psichikos ligos ir požiūris į jas Tibeto medicinoje“

  0 2015-05-16

  Paskaitos skirtos šeimos gydytojams, neurologams, reabilitologams ir kitų sričių gydytojams ir visiems, kas domisi Tibeto medicina.
  Lektorius daktaras Nida Čenagtsang, remdamasis Tibeto medicina, mano, kad psichologiniai sutrikimai gali atsirasti dėl rLung (Vėjas) energijos arba tiksliau dėl sRog Zin rLung (gyvybę palaikančio Vėjo) sutrikimo. Priemonės, kurios naudojamos palengvinti šiai būsenai, gali būti siejamos su dieta, vaistais, išorine terapija, suteikiančiais kūnui ...

 • Seimo narys K. Daukšys: „Vartotojai turi būti aiškiai informuojami apie GMO buvimą maisto produktuose“

  0 2015-05-15

  Balandžio 9 dieną Seimas po pateikimo pritarė Genetiškai modifikuotų organizmų įstatymo papildymo projektui, kuriuo siekiama, kad maisto produktų vartotojai gautų aiškią ir išsamią informaciją apie genetiškai modifikuotų organizmų (GMO) buvimą maisto produktuose bei gaminiuose.
  Įstatymo projektas numato, kad ženklinant maisto produktus, kurių sudėtyje yra GMO, ant kiekvienos maisto produkto pakuotės turi būti pateiktas įspėjamasis užrašas apie neaiškų ir neišti...

 • Tradicinės Tibeto medicinos akademija Lietuvoje kviečia į atjaunėjimo kursą su gydytoju Nida Čenagtsangu

  0 2015-04-23

  VIII amžiuje Tibete gyveno žmogus, kuris sulaukė 125 metų amžiaus ir po mirties kartu su žmona ir savo šunimi pavirto vaivorykšte. Šis žmogus buvo Yuthok, tradicinės Tibeto medicinos tėvas, nuostabus sveikatos mokytojas, ėjęs dvasinio tobulėjimo keliu per kūną, energijas ir protą.
  Kyla klausimas – kaip jam pavyko gyventi taip ilgai ir įgyti ypatingų pasiekimų? Visi jo mokymai vis dar yra prieinami mums. Milžiniškos jo užuojautos dėka, mes galime rasti atsakymus į ...

 • ES laisvosios prekybos sutartis su JAV kelia grėsmę maisto kokybei ir demokratijai

  0 2015-04-23

  ES laisvosios prekybos sutartis su JAV gali pabloginti įprastus maisto kokybės ir aplinkos apsaugos, gyvūnų gerovės standartus, darbuotojų teises ir net kelia pavojų šalių valdžios suverenitetą perduoti stambioms korporacijoms. Apie tai kalbėjosi į LUNI paskaitą apie Transatlantinę prekybos ir investicijų partnerystės (angl. santrumpa TTIP) sutartį susirinkę įvairių visuomeninių organizacijų atstovai.

 • Gyvenamosios aplinkos poveikis sveikatai

  0 2015-04-23

  Aplinka, kurioje gyvename, turi neabejotiną įtaką sveikatai: ji net 20 proc. priklauso nuo aplinkos veiksnių. Žmogus savo veikla gali keisti aplinką. Esant neįprastiems fizikiniams, cheminiams ar socialiniams dirgikliams, sutrinka tam tikrų organizmo funkcijų reguliavimo mechanizmai. Tai sumažina jo prisitaikymo prie aplinkos galimybes, atsparumą nepalankiems veiksniams.