Konkursas „Mano ECO namas“. Pasistatyk svajonę!

0 2014-03-05


Ecococon.lt

Ar seniai svajojate savo šeimą apgyvendinti šiuolaikiškame, praktiškame ir ekologiškame būste? Turime Jums gerų žinių. Portalas Delfi.lt ir ekologiškos statybos inovacijų lyderis Lietuvoje „Ecococon“ skelbia nacionalinį konkursą „Mano ECO namas“.
Pagrindinis konkurso nugalėtojas bus apdovanotas net 100 000 litų vertės ekologinių statybų prizu, o kiti dalyviai gaus vardinius kvietimus į unikalų praktinį ekologinių statybų seminarą, individualias specialistų konsultacijas paverčiant savo namo svajonę realybe bei kitus atminimo prizus.

Apie viską paeiliui:

Iki kovo 17 d. laukiame Jūsų svajonių ekologinio būsto vizijos-koncepcijos. Ne daugiau nei 3 puslapių apimties laisvos formos aprašus su kuo aiškesne svajonių namo vizija siųskite el. paštu statausvajone@ecococon.lt

P.S. Ekspertinės statybinių darbų žinios – tikrai nebūtinos!

Visi rimtų, nuoširdžių ar įkvepiančių aprašų autoriai Delfi ir Ecococon vertinimo komisijos bus apdovanoti vardiniais kvietimais į ekspertinį seminarą „Ekologinis būstas: tendencijos, inovacijos, patarimai“ (Vilnius). Seminaro metu gausite neįkainojamų žinių apie ekologinio būsto sampratą ir praktinius statybų iššūkius. Seminare Lietuvos ir pasaulio ekologinės statybos profesionalai – tarp jų architektas iš Slovakijos Bjornas Kierulfas – komentuos Jūsų parengtas koncepcijas ir patars, kaip jas patobulinti. Iš seminaro išsinešite neįkainojamas individualias rekomendacijas, kaip savo būsto vizijas įgyvendinti praktikoje. BET TAI DAR NE VISKAS!

Vienam iš seminaro dalyvių seminaro pabaigoje burtų keliu atiteks ypatingas 100 000 Lt vertės prizas: pasaulinio pripažinimo sulaukusios „Ecococon“ šiaudų skydų technologijos medžiagos, namo projektas bei statybų darbai Jūsų sklype. Be to, nugalėtojas papildomai gaus 20 proc. nuolaidą visoms kitoms kompanijos ekologinėms statybų medžiagoms.

Ar išdrįsite svajoti apie tobulą ekologinį namą? Ar norite kvalifikuotos ir nemokamos ekspertų pagalbos? Ar ryšitės savo svajonei laimėti 100 000 litų prizą?

Tuomet iki kovo 17 d. užrašykite svajonę ant balto lapo ir atsiųskite ją mums. Padėsime ją pastatyti!

Su visomis konkurso taisyklėmis galite susipažinti čia.

 
 

Susiję straipsniai

 • Laukinis maistas: nuo atpažinimo iki suvalgymo

  0 2017-04-21

  Gegužė – valgomų laukinių augalų pikas. Geriausias metas pasimokyti atpažinti valgomus augalus. Todėl gegužės savaitgaliais kviečiame į Ukmergės raj., prie Veprių į LAUKINIŲ AUGALŲ PAŽINIMO ir SUVARTOJIMO SEMINARĄ, kurį ves augalų žinovas – Laimis Žmuida.

 • Gamtinės žemdirbystės seminarai liepos mėnesį visoje Lietuvoje

  0 2016-05-31

  Kviečiame į gamtinės žemdirbystės seminarus, kurie vyks sodybose prie Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Alytaus ir Druskininkų liepos mėnesio savaitgaliais.

 • Tradicinės Tibeto medicinos akademija Lietuvoje pristato paskaitas „Psichikos ligos ir požiūris į jas Tibeto medicinoje“

  0 2015-05-16

  Paskaitos skirtos šeimos gydytojams, neurologams, reabilitologams ir kitų sričių gydytojams ir visiems, kas domisi Tibeto medicina.
  Lektorius daktaras Nida Čenagtsang, remdamasis Tibeto medicina, mano, kad psichologiniai sutrikimai gali atsirasti dėl rLung (Vėjas) energijos arba tiksliau dėl sRog Zin rLung (gyvybę palaikančio Vėjo) sutrikimo. Priemonės, kurios naudojamos palengvinti šiai būsenai, gali būti siejamos su dieta, vaistais, išorine terapija, suteikiančiais kūnui ...

 • Tradicinės Tibeto medicinos akademija Lietuvoje kviečia į atjaunėjimo kursą su gydytoju Nida Čenagtsangu

  0 2015-04-23

  VIII amžiuje Tibete gyveno žmogus, kuris sulaukė 125 metų amžiaus ir po mirties kartu su žmona ir savo šunimi pavirto vaivorykšte. Šis žmogus buvo Yuthok, tradicinės Tibeto medicinos tėvas, nuostabus sveikatos mokytojas, ėjęs dvasinio tobulėjimo keliu per kūną, energijas ir protą.
  Kyla klausimas – kaip jam pavyko gyventi taip ilgai ir įgyti ypatingų pasiekimų? Visi jo mokymai vis dar yra prieinami mums. Milžiniškos jo užuojautos dėka, mes galime rasti atsakymus į ...

 • ES laisvosios prekybos sutartis su JAV kelia grėsmę maisto kokybei ir demokratijai

  0 2015-04-23

  ES laisvosios prekybos sutartis su JAV gali pabloginti įprastus maisto kokybės ir aplinkos apsaugos, gyvūnų gerovės standartus, darbuotojų teises ir net kelia pavojų šalių valdžios suverenitetą perduoti stambioms korporacijoms. Apie tai kalbėjosi į LUNI paskaitą apie Transatlantinę prekybos ir investicijų partnerystės (angl. santrumpa TTIP) sutartį susirinkę įvairių visuomeninių organizacijų atstovai.

 • Mados Revoliucijos diena – už socialiai atsakingą ir aplinkai draugišką mados pramonę

  0 2015-04-23

  2015 m. balandžio 24 d. – Mados Revoliucijos diena, kai mados vartotojai visame pasaulyje mes iššūkį mados gamintojams ir kvies juos teikti skaidrią informaciją apie mados gamybos procesus. Mados Revoliucijos diena yra skirta paminėti antrąsias siuvimo fabriko Dakoje, Bangladeše tragedijos metines, kurios metu žuvo 1133 ir buvo sužeista virš 2500 tuo metu fabrike dirbusių žmonių.

 • Jaunimas iš Švedijos padės ieškoti sprendimų Lietuvos kaimo problemoms

  0 2015-04-23

  Lietuvos kaimiškos vietovės laukia pastiprinimo iš Švedijos. Jau šį penktadienį į vyksiantį antrąjį Lietuvos kaimo parlamento susirinkimą atvyksta 23 jaunuoliai iš Švedijos kaimo parlamento. Jie padės mūsų jaunimui kartu ieškoti svarbaus atsakymo į klausimą: ko reikia, kad jaunimas kaime norėtų likti dirbti ir kurtis.

 • Festivalis „Vidur girių“

  0 2015-04-02

  Baltijos aplinkos forumo iniciatyvinė grupė Gamtoje.org kartu su Dzūkijos nacionalinio parko direkcija balandžio 10–12 d. Čepkelių pelkės apylinkėse organizuoja tradiciniu tampantį gervių apskaitos renginį – festivalį „Vidur girių“.
  Festivalio formatas ne iš piršto laužtas, atitinka visus rimčiausių vasaros festivalių standartus: nakvynė palapinių miestelyje, įspūdinga koncertinė sudėtis (line-up’as) – ūbaujančios pelėdos, trimituojančios gervės, oš...

 • Lėtas turgus

  0 2015-04-02

  Eilinį ŠEŠTADIENĮ (2015 m. balandžio 4 d.), atsikvepiant nuo savaitės ritmo ir darbų, sveikai išsimiegojus, valgytojų ir ūkininnkų asociacija Viva Sol kviečia į LĖTĄ TURGŲ:

 • Maisto sauga: griežtesni kokybės reikalavimai ar lengvesnis patekimas į rinka?

  0 2015-03-31

  Europos Parlamento Informacijos biuras kartu su KTU Europos Institutu balandžio 9 d. Kaune organizuoja diskusiją apie maisto saugą. Diskusijoje daugiausia dėmesio bus skiriama genetiškai modifikuotų organizmų ir naujoviškų maisto produktų problematikai. Renginio tikslas – nušviesti ES teisėkūros procesus ir įtraukti į juos suinteresuotas grupes.