• Dviračiais po Dubysos regioninį parką

  0 2014-06-10

  Kviečiame Dubysos regioninį parką pažinti keliaujant dviračiais. Pirmasis žygis, kurio maršruto ilgis apie 25 km, įvyks birželio 14 d. Žygio metu aplankysime Betygalos kraštovaizdžio draustinyje esančias gamtos ir kultūros vertybes: Lelyko atodangą, Mikalojaus Daukšos ąžuolą, paminklą LDK Vytautui Didžiajam, šv. Jono šaltinėlį (Gaivutį), Betygalos apylinkėse slūgsančius piliakalnius, Ugionių bažnyčią bei koplyčią, Kejėnų archeologinį kompleksą, grožėsi...

  Skaityti >
 • Verkių regioniniame parke vėl vyks dviračių žygis

  0 2014-06-09

  Birželio 15 d., sekmadienį, 14.00 val. Verkių regioniniame parke rengiamas dviračių žygis. Jūsų laukia 3–4 val. ekskursija su gidu.

  Skaityti >
 • Pinigai už keliavimą į darbą dviračiu

  0 2014-06-06

  Už kiekvieną į darbą dviračiu numintą kilometrą – priedas prie atlyginimo, – tokiu, rodos, itin novatorišku, sprendimu Prancūzijos valdžia skatina visuomenę automobilius keisti į sveikesnį transportą. Tačiau sveikos gyvensenos idėjomis užsikrėtusioje Lietuvoje tokios iniciatyvos jau veikia. Štai kompanijos „Arimex“ darbuotojams kelionė į darbą dviračiu kaskart leidžia kišenę papildyti 20 Lt.

  Skaityti >
 • Dviračių žygis Verkių regioniniame parke

  0 2014-05-19

  Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcija gegužės 25 d., sekmadienį, 14.00 val. kviečia į dviračių žygį po Verkių regioninį parką.

  Skaityti >
 • Dviračių žygis Verkių regioniniame parke

  0 2014-05-12

  Gegužės 18 d., sekmadienį, 14.00 val. visi renkamės prie Žaliųjų Ežerų g. 53, Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcijos pastato. Iš čia keliausime po žydintį ir kvepiantį Verkių regioninį parką.

  Skaityti >
 • Balandžio 30-oji – Tarptautinė triukšmo suvokimo diena: gerbkime vieni kitų teisę į tylą

  0 2014-04-30

  Balandžio 30-oji – Tarptautinė triukšmo suvokimo diena.
  Triukšmas – akivaizdi ir sunkiai pašalinama mūsų gyvenamosios aplinkos problema, išaugusi paspartėjus industrializacijos bei urbanizacijos procesams. Pašalinių, įkyrių ir nenorimų girdėti garsų šaltiniai gali būti labai įvairūs: statybos, pramonė, transportas, kaimynai ir pan.

  Skaityti >
 • Pirmasis šiais metais dviračių žygis Verkių regioniniame parke

  0 2014-04-29

  Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcija kviečia į dviračių žygį po Verkių regioninį parką.
  Gegužės 4 d., sekmadienį, 14.00 val. renkamės prie direkcijos, Žaliųjų Ežerų g. 53.

  Skaityti >
 • Padangos iš… Lietuvoje užaugintų pienių? (Video)

  0 2014-04-24

  Netrukus Lietuvos pievos pasidengs akinančio geltonumo kiaulpienių žiedų kilimais. Pasirodo, šios piktžolės puikiausiai tinka automobilinių padangų gamybai, mat kai kurių rūšių kiaulpienės – puiki natūralios gumos, kuri gaminama iš kaučiukmedžio, žaliava. Bendra Indijos ir Olandijos bendrovė „Apollo Vredestein“ pirmoji susidomėjo padangų iš Europoje išaugintų medžiagų gamyba.

  Skaityti >
 • Seimas pritaria siūlymui neapkrauti dviratininkų absurdiškais reikalavimais

  0 2014-04-24

  Seimas šiandien pritarė liberalo Eligijaus Masiulio siūlymui atsisakyti absurdiškų reikalavimų dviratininkams – t. y. reikalavimo šviesiu paros metu dėvėti ryškiaspalvę liemenę su šviesą atspindinčiais elementais ar dviračio priekyje įjungti baltos šviesos žibintą, o gale – raudoną.

  Skaityti >
 • Apie dviratį susisiekimui kalba dviračio paslaugų teikėjai bei konkurso dalyvių kadrai

  0 2014-04-24

  Šį penktadienį, balandžio 25 dieną, prasidedant įvairiems dviračių festivalio renginiams Vilniuje, aplinkosaugos bendrija „Atgaja“ kviečia savivaldybes, bendruomenes ir asmenis, kurie domisi dviračių transportu ir paslaugomis miestuose, į renginį.

  Skaityti >
 • LUNI dviračių žygis „Vilniaus šaltiniai: Šaltupio, Trinapolio, Spalvotieji, Dvarčionių, Šilo, Minutės, Žiupronių, Vingrių“

  0 2014-04-23

  Balandžio 26 d., šeštadienį, Laisvasis universitetas (LUNI) kviečia į dviračių žygį, kurio metu aplankysime 8 Vilniaus šaltinius: Šaltupio, Trinapolio, Spalvotuosius, Dvarčionių, Šilo, Minutės, Žiupronių, Vingrių.

  Skaityti >
 • Velykinis žygis dviračiais Trakų apylinkėmis

  0 2014-04-10

  Antrąją Velykų dieną kviečiame visus pravėdinti galvas ir pramankštinti kojas. Sėdę ant dviračių pasveikinsime bundančią gamtą ir pasisemsime iš jos jėgų pavasario darbams. Keliausime vaizdingomis Trakų apylinkėmis, kurios ne mažiau turtingos istorijos ir gamtos paminklais nei pats Trakų miestas.

  Skaityti >
 • Sutarta, kaip spręsti keturračių problemą saugomose teritorijose ir pajūryje

  0 2014-03-27

  Kovo 27 d. Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamente (RAAD) vyko pasitarimas dėl Baltijos jūros priekrantėje ir pajūrio apsaugos juostoje vykdomos valstybinės aplinkos apsaugos kontrolės, jos stiprinimo ir efektyvesnio institucijų bendradarbiavimo.

  Skaityti >
 • Dviračių žygis po Ažvinčių-Minčios girią

  0 2014-03-24

  Šių metų kovo 29 d. visus aktyvaus turizmo mėgėjus Aukštaitijos nacionalinio parko direkcija kviečia į Aukštaitijos nacionalinio parko gimtadienį, kuris bus paminėtas dviračių žygiu po Ažvinčių-Minčios girią. Žygio metu aplankysime Aukštaitijos nacionalinio parko gamtos ir kultūros paveldo objektus: pilkapius, vandens malūnus, įspūdingus medžius, etnografinius kaimus, vandens šaltinius ir dar daug kitų objektų.

  Skaityti >
 • Dviračių entuziastai: dviratininku negimstama, o tampama

  0 2014-03-17

  Atšilus orams į miestų ir miestelių gatves pamažu grįžta dviratininkai. Dviračių entuziastai, neatsisakantys šios transporto priemonės ištisus metus, drąsina tuos, kurie dar nepasiryžo į darbą, universitetą ar susitikimą vykti dviračiu ir teigia – dviratininku negimstama, o tampama. 3 dviračių mohikanai dalinasi asmeninėmis istorijomis apie tai, kaip pamilo dviratę transporto priemonę, tapusią neatskiriama jų gyvenimo dalimi ir ragina visus, išgyvenančius tą pat...

  Skaityti >
<< 1-15 [16-30] 31-33 >>