• Turite idėjų, kaip saugoti aplinką? Pasidalinkite!

  0 2014-03-20

  Aplinkos ministerija kviečia visuomenę prisidėti prie geresnės ir veiksmingesnės gamtos apsaugos. Ministerijos socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje paskelbtas konkursas, kurio dalyvių prašoma pasidalinti mintimis, kas padėtų geriau saugoti aplinką.

  Skaityti >
 • Iš atliekų lietuviai pasigamina ir baldus, ir namus

  0 2014-03-17

  Europos Aplinkos agentūros duomenimis, sąvartynuose nugula 37 proc. visų Europos Sąjungoje sugeneruotų komunalinių atliekų. Lietuvoje šis rodiklis siekia net 79 proc. Kol įvairios institucijos svarsto, kokių veiksmų imtis, kad ekonomika taptų tvaresnė, kūrybiški žmonės su atliekų problema ir besaikiu vartojimu kovoja savaip. Taip atgyvenusi šachmatų lenta tampa laikrodžiu, padangos – nenuspėjamus lietuviškus orus atlaikančiu krėslu, o seni laikraščiai – modernia...

  Skaityti >
 • Naujai skelbiamas žaliųjų nuotraukų festivalis „Jo Didenybė Medis“

  0 2014-03-06

  Siekdamas didinti visuomenės supratimą apie biologinės įvairovės svarbą, skatinti mylėti ir saugoti gamtą, Lietuvos arboristikos centras naujai skelbia 2010 metais pradėtą žaliųjų nuotraukų festivalį, skirtą jo "Didenybei Medžiui“. Žaliuoju projektu norima supažindinti plačiąją visuomenę su Lietuvos sumedėjusios augalijos įvairove, globos, priežiūros ir išsaugojimo problemomis.

  Skaityti >
 • Konkursas „Mano ECO namas“. Pasistatyk svajonę!

  0 2014-03-05

  Ar seniai svajojate savo šeimą apgyvendinti šiuolaikiškame, praktiškame ir ekologiškame būste? Turime Jums gerų žinių. Portalas Delfi.lt ir ekologiškos statybos inovacijų lyderis Lietuvoje „Ecococon“ skelbia nacionalinį konkursą „Mano ECO namas“.
  Pagrindinis konkurso nugalėtojas bus apdovanotas net 100 000 litų vertės ekologinių statybų prizu, o kiti dalyviai gaus vardinius kvietimus į unikalų praktinį ekologinių statybų seminarą, individualias specialistų k...

  Skaityti >
 • Ar Klaipėdoje išdygs miesto daržai?

  2 2014-02-05

  Šį šeštadienį, vasario 8 d. 14 val. Taikos pr. 42-3 Susivienijimo Žali.LT aktyvistai kviečia klaipėdiečius aptarti žaliųjų planų. Renginio metu bus pristatyta programos „Veiklus jaunimas“ remta bendruomenės daržų iniciatyva, kurios dėka Vilniuje ir Kaune buvo įkurti miesto daržai. Taip pat ketinama diskutuoti, kokias kitas veiklas žalieji galėtų daryti Klaipėdoje.

  Skaityti >
 • Ekologinis konkursas „Mano žalioji palangė“

  0 2014-01-31

  Pavasaris – tai gamtos atgimimas. Mėgstantys daržininkauti tik ir laukia tos akimirkos po žiemos, kai galės savo rankomis paliesti dirvą, pasodinti ir pasėti pirmuosius augaliukus. Daržininko butas pavasarį virsta inkubatoriumi, kur daiginami įvairūs augalai būsimam daržui. O neturintys daržo augalus augina tiesiog ant palangių, kurios, augalams ūgtelėjus gali atrodyti išties įspūdingai.

  Skaityti >
 • Lietuvos ornitologų draugija kviečia jungtis prie akcijos „Kormoranas – gražus mūsų krašto paukštis“

  0 2014-01-13

  Paskutiniais metais žiniasklaidos priemonėse vyravo vienašališka ir neobjektyvi informacija apie didįjį kormoraną (Phalacrocorax carbo) bei apie jo tariamai daromą žalą šalies mastu. Neigiamos nuomonės apie šią rūšį formavimui padėjo ir šalia Juodkrantės įsikūrusi bei visiems Kuršių nerijos lankytojams gerai matoma kolonija. Dėl džiūstančių pušų visuomenei didieji kormoranai buvo pateikiami kaip Lietuvos miškų naikintojai. Nors jie kalti tik tuo, kad perėjim...

  Skaityti >
 • Baltijos aplinkos forumas ieško klimato kaitai neabejingo savanorio

  0 2014-01-08

  Baltijos aplinkos forumas ieško klimato kaitai neabejingo savanorio.

  Skaityti >
 • Referendumo iniciatyvinė grupė kviečia padėti taisyti įrašų trūkumus

  1 2014-01-06

  2014 m. sausio 6-21 d. tęsis dviejų savaičių „parašų taisymo“ dėl referendumo paskelbimo maratonas.

  Kviečiami registruotis norintys ir galintys prisidėti šalinant neesminius įrašų trūkumus!

  Skaityti >
 • Kviečiama imtis veiksmų prieš Pioneer GM kukurūzus 1507

  0 2013-12-19

  Labai greitai visų Europos Sąjungos šalių ministrai spręs, ar kompanijos Pioneer genetiškai modifikuotus (GM) kukurūzus (techninis pavadinimas 1507) bus leista auginti Europoje. Stop the Crop kviečia imtis veiksmų!

  Skaityti >
 • Piešinių konkursas „Kaip delfinai ir banginiai gyvena laisvėje”

  0 2013-11-14

  Sulaukus sugrįžusių paukščių ir Žemei Lietuvoje alsuojant pavasariu, kviečiame paimti į rankas pieštukus, teptuką... ir pasvajoti apie laisvės troškulį, apie tai, kas brangu, vertinga - kelbėkime kurdami, mes tai galime! Kviečiame vaikus, jų tėvelius ir visus nuo mažiausių iki vyriausių, dalyvauti piešinių konkurse „Kaip delfinai ir banginiai gyvena laisvėje”, prisimindami, jog ne tik žmogui yra tokia svarbi laisvės sąvoka.

  Skaityti >
<< 1-15 ... 16-30 31-45 46-60 [61-71]