• Į sodo dirbtuves kviečiami savanoriai. Kelionių grafike raskite dieną kai galite keliauti kartu

  0 2014-11-04

  Eko Karta komanda kviečia savanorius vykti iniciatyvos „Žalia stotelė“ maršrutu į susitikimus su vaikais, šiais metais išbandžiusiais vieno kvadratinio metro sodininkavimą

  Skaityti >
 • Chemija ne klasėje, kūryba iš šiukšlių arba kada sveika atsisakyti plauti lėkštes?

  0 2014-10-30

  Chemijos ar biologijos pamoka puikiausiai gali vykti ne klasėje ir nerašant formulių lentoje ar į sąsiuvinį. Jau lapkričio 6–8 d. Vilniuje, parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyks atsakingą vartojimą skatinanti paroda-forumas EKO LOGIKA. Čia mokiniai ir mokytojai kviečiami suvokti: tai, kas labai džiugina – nuo švaros net girgždančios lėkštės, blizgūs lūpdažiai ar švelni kiliminė danga žaidimų kambaryje – gali sukelti ligas ir stipriai pakenkti sveikatai.

  Skaityti >
 • Europos piliečių iniciatyva prieš TTIP ir CETA

  0 2014-10-18

  „Naujos rūšys genetiškai modifikuotų produktų, klonuota vištiena, hormonais užauginta jautiena – visa tai gali atsidurti ant jūsų stalo, jeigu bus pasirašytos laisvos prekybos sutartys su JAV (TTIP) ir su Kanada (CETA). Šios sutartys – tai didelis žingsnis atgal ne tik maisto, bet ir aplinkosaugos, asmens duomenų apsaugos srityse. Europos piliečiai priešinasi tokiam europietiškų vertybių sumenkinimui vardan ekonominių motyvų ir inicijavo protesto parašų rinkimą vi...

  Skaityti >
 • Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija kviečia visus į žygį

  0 2014-10-14

  Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija kviečia visus į žygį spalio 18–19 dienomis. Bus žygiuojama per visą Kuršių neriją!

  Skaityti >
 • Specialioje „Nepatogaus kino“ programoje – įspūdingiausia pasaulio dokumentika apie miškus

  0 2014-10-12

  Spalio 22 d. prasidėsiančiame dokumentinio kino festivalyje „Nepatogus kinas“ tarp daugiau nei penkiasdešimties filmų šiais metais bus pristatyta gamtos bei žmogaus santykiams skirta „Žalioji programa“. Kasmet šios tradicinės festivalio programos filmai skirtingu kampu pristato aplinkosaugos temas: prieš dvejus metus kalbėjusi apie atsinaujinančią energetiką, pernai – apie vandens išteklius ir gyvūniją, šiemet ji pasakos apie miškus.

  Skaityti >
 • Jurgita Mačiūnaitė. Kodėl verta rinktis Fairtrade produktus

  0 2014-09-30

  Spalio 14 d. į Vilnių atvyksta „Šokomobilis“ – tarptautinio ChocoMobil turo ekipažas. Šia kampanija siekiama atkreipti dėmesį į kakavos augintojų ir darbininkų gyvenimo bei darbo sąlygas trečiojo pasaulio šalyse, taip pat didelis dėmesys skiriamas ekologijai bei skatinama Fairtrade prekybos sistema. Turas, prasidėjęs rugpjūčio 1 d. Berlyne, truks tris mėnesius. Jo metu bus aplankyta 14 šalių, 26 miestai, įveikta 10 000 km.

  Skaityti >
 • Praktinis seminaras apie naudingus augalus (rudens gėrybės)

  0 2014-09-25

  Kauno marių regioninio parko direkcija kviečia spalio 4 d., šeštadienį, praleisti gamtoje ir išmokti pažinti augalus, kurie gali būti naudingi mūsų buityje. Renginio praktinė dalis – pelkinės notros šakniastiebių troškinio gamyba.

  Skaityti >
 • Hidraulinio uolienų plėšymo technologijos priešininkai vienijasi

  0 2014-09-12

  Šiandien Susivienijimas Žali.LT prisijungė prie Korbacher rezoliucijos rėmėjų. Rezoliucija siekiama uždrausti naudoti hidraulinę uolienų plėšymo technologiją Europoje. Rezoliucija taip pat pasisako prieš tokiu būdu išgautų dujų importą ir eksportą.

  Skaityti >
 • Brigita Kymantaitė. Maistinių šunų fermos Lietuvoje – ne už kalnų?

  0 2014-09-11

  Kelių tam tikras įmones galimai atstovaujančių politikų inicijuota Gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatymo pataisa, kuria būtų leidžiama skersti gyvulius skerdyklose jų prieš tai neapsvaiginus, gavo Seimo Kaimo reikalų komiteto narių palaiminimą ir bus pateikta Seimo svarstymui. Rusijos krizė tapo puikia priedanga pasiekti, kad ši pataisa būtų priimta, žlugus pirmajam bandymui tai padaryti 2013 metų žiemą.

  Skaityti >
 • Muziejui reikia JŪSŲ šiukšlių

  0 2014-09-10

  Iki šių metų rugsėjo 16 dienos Energetikos ir technikos muziejus (Rinktinės g. 2, Vilnius) kviečia antrines žaliavas keisti į nemokamą apsilankymą muziejuje. Ši akcija – viena iš visuomenės aplinkosauginio švietimo projekto „Ne viską mesk, kas šiukšle žiba“ veiklų.

  Skaityti >
 • Kvietimas prisijungti prie galvojančios bendruomenės

  0 2014-09-10

  Vartotojiškos visuomenės ir technologijų amžius pasiekė ribą, ties kuria reikia išmokti gyventi ir galvoti kitaip. „Aš galvoju“ – tokiu šūkiu VšĮ „Pakuočių tvarkymo organizacija“ kartu su UAB „Ekstara“ ir LRT pristato aplinkosauginio pilietiškumo principus skatinančią kampaniją.

  Skaityti >
 • Susipažinkime – naudingos žolelės. Bernardinų sode rugpjūčio 21 d., 18 val.

  0 2014-08-13

  Visus, norinčius susipažinti ir susidraugauti su naudingaisiais laukiniais augalais, kviečiame rugpjūčio 21 dieną, 18 valandą į Bernardinų sodą.
  Mes sugalvojome žmones supažindinti su naudingomis žolelėmis miesto parkuose. Gal tai ir nėra pati geriausia ir švariausia vieta rinkti vaistažolėms ir maistiniams augalams, bet tai puiki vieta pasivaikščioti ir susipažinti su laukiniais augalais. O žinodami ką, kaip, kada ir kam rinkti, galėsite juos susirasti išvykę į ga...

  Skaityti >
 • Praktinis lauko seminaras apie naudingus augalus (Vasara II)

  0 2014-07-04

  Tradiciškai Kauno marių regioninio parko direkcija kviečia į praktinį lauko seminarą – liepos 12 d. praleiskite prie Kauno marių ir susipažinkite su čia augančiais augalais, kurie gali būti naudingi mūsų kasdienybėje.

  Skaityti >
 • Referendumas

  0 2014-06-27

  Aprimusias aistras dėl žemės pardavimo užsieniečiams sekmadienį (birželio 29 d.) vėl primins Lietuvoje įvyksiantis privalomasis referendumas dėl Lietuvos Respublikos Konstitucijos 9, 47 ir 147 straipsnių pakeitimo. Šalies piliečiai turės balsuoti, pritaria ar ne, kad žemė, vidaus vandenys, miškai, parkai nuosavybės teise priklausytų tik Lietuvos Respublikos piliečiams.
  Referendume taip pat siūloma pareikšti nuomonę – pritarti ar ne, kad Lietuvoje referendumui skelbti...

  Skaityti >
 • Laurynas Okockis: „Dalyvavimas valstybės reikšmės sprendimų priėmime – pilietinės visuomenės pareiga ir brandos požymis“

  0 2014-06-27

  Pilietinė visuomenė – su šeima, valstybe ir verslu nesusijusių institucijų, organizacijų ir individų visuma. Pilietinė visuomenė nėra vieningas darinys. Tai – labiau sfera, kurioje, atskirai nuo valstybės ir verslo, veikia individai bei jų organizacijos, siekdami išsakyti savo nuomonę, iškelti probleminius klausimus ir ieškoti jų sprendimų.

  Skaityti >
<< 1-15 [16-30] 31-45 46-60 61-71 >>