• Turguose pasirodė dilgėlių

  0 2016-06-02

  Panevėžio turguje populiarėja nauja prekė – dilgėlės. Jas perka žmonės, norintys laikytis sveikesnio gyvenimo būdo.

  Skaityti >
 • Norintiems natūralių produktų – mobilieji turgeliai tiesiai iš kaimo

  0 2015-05-15

  Šiandien didžiuosiuose miestuose jau nieko nestebina kiekvieną savaitę natūraliais kaimiškais maisto produktais prekiaujantys mobilieji turgeliai, nors dar prieš dešimtmetį sunku buvo ir įsivaizduoti, kad tai įmanoma. Tiesioginis ūkininko kontaktas su vartotoju buvo nepasiekiamas ir vykdavo nebent nelegaliai, kai kaimiečiai miestiečiams atveždavo pieno ar bulvių ir bemat pasišalindavo, kol niekas nepamatė.

  Skaityti >
 • Lėtas turgus

  0 2015-04-02

  Eilinį ŠEŠTADIENĮ (2015 m. balandžio 4 d.), atsikvepiant nuo savaitės ritmo ir darbų, sveikai išsimiegojus, valgytojų ir ūkininnkų asociacija Viva Sol kviečia į LĖTĄ TURGŲ:

  Skaityti >
 • Naujiena vilniečiams – Lėtas turgus

  0 2015-03-24

  Ūkininkų užaugintus ir paruoštus produktus iš pirmų rankų vilniečiai galės įsigyti ne tik ketvirtadieniais. Nuo šiol Tymo kvartale bus prekiaujama ir šeštadienio rytais, o greta kokybiško maisto bus siūloma artimiau pažinti kaimo gyventojus, jų gyvenimo būdą bei auginamus produktus. „Lėtame turguje“ miestiečiai galės užmiršti greitą darbo savaitės tempą ir skirti laiko bendravimui.

  Skaityti >
 • Alytaus miesto senjorai savo užaugintomis gėrybėmis viešosiose miesto vietose prekiaus be mokesčio

  0 2014-09-25

  Alytaus miesto pensininkai ir neįgalieji savo gamybos žemės ūkio ir maisto produktais viešosiose vietose nuo šiol galės prekiauti nepirkdami prekybos leidimo. Rugpjūčio mėnesį į Alytaus miesto savivaldybės merą J. Krasnicką kreipėsi Alytaus Putinų mikrorajono pensininkai ir neįgalieji. Rašte, kurį pasirašė 300 pensininkų ir neįgaliųjų, buvo prašoma 50 proc. lengvatą mokesčiui už leidimo prekiauti ar teikti paslaugas miesto viešosiose vietose išdavimą, bet Alyt...

  Skaityti >