• Laukinis maistas: nuo atpažinimo iki suvalgymo

  0 2017-04-21

  Gegužė – valgomų laukinių augalų pikas. Geriausias metas pasimokyti atpažinti valgomus augalus. Todėl gegužės savaitgaliais kviečiame į Ukmergės raj., prie Veprių į LAUKINIŲ AUGALŲ PAŽINIMO ir SUVARTOJIMO SEMINARĄ, kurį ves augalų žinovas – Laimis Žmuida.

  Skaityti >
 • Lauko seminaras apie naudingus augalus

  0 2014-12-10

  Kas pasakė, kad žiemą gamtoje nėra ką veikti? Šaltuoju metų laiku joje viskas vyksta kitokiu ritmu. Kitaip kvepia miškas. Kitaip bendrauja paukščiai. Kitoks ir žygiavimo ritmas. Prieš Žiemos saulėgrįžą Kauno marių regioninio parko direkcija kviečia pasivaikščioti, pažinti, pabūti gamtoje ir prisiliesti prie žiemiškų vertybių, naudingų augalų. Tuo pačiu aplankysime bebrą trobelėje, briedį jaunuolyne, jūrinį erelį savo medžioklės plotuose ir kitus paukštel...

  Skaityti >
 • Praktinis seminaras apie naudingus augalus (rudens gėrybės)

  0 2014-09-25

  Kauno marių regioninio parko direkcija kviečia spalio 4 d., šeštadienį, praleisti gamtoje ir išmokti pažinti augalus, kurie gali būti naudingi mūsų buityje. Renginio praktinė dalis – pelkinės notros šakniastiebių troškinio gamyba.

  Skaityti >
 • Susipažinkime – naudingos žolelės. Bernardinų sode rugpjūčio 21 d., 18 val.

  0 2014-08-13

  Visus, norinčius susipažinti ir susidraugauti su naudingaisiais laukiniais augalais, kviečiame rugpjūčio 21 dieną, 18 valandą į Bernardinų sodą.
  Mes sugalvojome žmones supažindinti su naudingomis žolelėmis miesto parkuose. Gal tai ir nėra pati geriausia ir švariausia vieta rinkti vaistažolėms ir maistiniams augalams, bet tai puiki vieta pasivaikščioti ir susipažinti su laukiniais augalais. O žinodami ką, kaip, kada ir kam rinkti, galėsite juos susirasti išvykę į ga...

  Skaityti >
 • Į stalą - pievų turtai

  0 2014-07-28

  Šiltą vasaros pavakarę dvi žoliautojos Rasa Subačienė ir Ieva Šidlaitė pakvietė miestelėnus pasivaikščioti po Bernardinų sodą ir Vilnelės pakrantėmis. Bet ne šiaip pažioplinėti, o po kojomis įžvelgti daug naudingų laukinių augalų, kurie juos išmanantį gali ir pamaitinti, ir pagydyti.

  Skaityti >
 • Praktinis lauko seminaras apie naudingus augalus (Vasara II)

  0 2014-07-04

  Tradiciškai Kauno marių regioninio parko direkcija kviečia į praktinį lauko seminarą – liepos 12 d. praleiskite prie Kauno marių ir susipažinkite su čia augančiais augalais, kurie gali būti naudingi mūsų kasdienybėje.

  Skaityti >
 • Priesakai renkantiems laukinius augalus

  0 2014-07-04

  Vasara – laukinių augalų žaliavos rinkimo metas. Aplinkosaugininkai primena, kad Lietuvoje nemažai šių augalų yra reti, saugomi, ir juos rinkti griežtai draudžiama. Leidžiama rinkti tik kai kurių saugomų augalų dalis. Pavyzdžiui, galima rinkti pataisų varpeles jas nukerpant ir iš jų gauti sporas.

  Skaityti >
 • Susipažinkime – naudingos žolelės. Pasivaikščiokim po Bernardinų sodą

  1 2014-06-27

  Visus, norinčius susipažinti ir susidraugauti su naudingaisiais laukiniais augalais, kviečiame liepos 9 dieną į Bernardinų sodą. Renginys nemokamas!
  Mes sugalvojome žmones supažindinti su naudingomis žolelėmis miesto parkuose. Gal tai ir nėra pati geriausia ir švariausia vieta rinkti vaistažolėms ir maistiniams augalams, bet tai puiki vieta pasivaikščioti ir susipažinti su laukiniais augalais. O žinodami ką, kaip, kada ir kam rinkti, galėsite juos susirasti išvykę į g...

  Skaityti >
 • Praktinis lauko seminaras apie naudingus augalus (Vasara) birželio 24 d.

  0 2014-06-16

  Vasaros saulėgrįža... Augalija kupa. Manoma, kad šiuo metu augalų galia tampa stipriausia. Ta proga Kauno marių regioninio parko direkcija kviečia birželio 24 d. praleisti prie Kauno marių ir susipažinti su čia augančiais augalais, kurie gali būti naudingi mūsų kasdienybėje.

  Skaityti >
 • Praktinis lauko seminaras apie naudingus augalus (Pavasaris IV)

  0 2014-05-26

  Kauno marių regioninio parko direkcija vėl kviečia šeštadienį, gegužės 31 d., praleisti prie Kauno marių ir susipažinti su čia augančiais augalais, kurie gali būti naudingi mūsų kasdienybėje.

  Skaityti >
 • DIENA PIEVOJE. II dalis „Kasdienės arbatos mišinių fermentavimas. Dilgėlė naudinga ne tik pavasarį“

  0 2014-05-14

  Gegužės 24 d. rengiamas II-asis dienos seminaras „Kasdienės arbatos mišinių fermentavimas. Dilgėlė naudinga ne tik pavasarį“. Seminaras vyks mūsų sodyboje netoli Vilniaus prie Mickūnų.
  Prisirinksim augalų, tinkančių arbatai fermentuoti, pasigaminsime ir namo parsivešime arbatos atsargų kasdieniam vartojimui.

  Skaityti >
 • Praktinis lauko seminaras apie naudingus augalus (Pavasaris III)

  0 2014-05-12

  Kauno marių regioninio parko direkcija vėl kviečia šeštadienį, gegužės 17 d., praleisti prie Kauno marių ir susipažinti su čia augančiais augalais, kurie gali būti naudingi mūsų kasdienybėje.

  Skaityti >
 • Praktinis lauko seminaras apie naudingus augalus (Pavasaris II)

  0 2014-04-17

  Kauno marių regioninio parko direkcija vėl kviečia šeštadienį, 2014 m. balandžio 26 d., praleisti prie Kauno marių ir susipažinti su čia augančiais augalais, kurie gali būti naudingi mūsų kasdienybėje.

  Skaityti >
 • Praktinis lauko seminaras apie naudingus augalus (Pavasaris I)

  0 2014-04-02

  Kauno marių regioninio parko direkcija kviečia šeštadienį praleisti prie Kauno marių kartu su pavasarėjančia gamta ir susipažinti su čia augančiais augalais, kurie gali būti naudingi mūsų kasdienybėje.

  Skaityti >
 • Lauko seminaras apie naudingus augalus gruodžio 21 d. (paslaptingos medžiagos žiemą)

  0 2013-12-17

  Prieš nuostabų gamtos virsmą - Žiemos saulėgrįžą, Kauno marių regioninio parko direkcija kviečia visus pasivaikščioti, pažinti, pabūti gamtoje ir prisiliesti prie žiemiškų vertybių.

  Skaityti >
[1-15] >>