• Tradicinės Tibeto medicinos akademija Lietuvoje pristato paskaitas „Psichikos ligos ir požiūris į jas Tibeto medicinoje“

  0 2015-05-16

  Paskaitos skirtos šeimos gydytojams, neurologams, reabilitologams ir kitų sričių gydytojams ir visiems, kas domisi Tibeto medicina.
  Lektorius daktaras Nida Čenagtsang, remdamasis Tibeto medicina, mano, kad psichologiniai sutrikimai gali atsirasti dėl rLung (Vėjas) energijos arba tiksliau dėl sRog Zin rLung (gyvybę palaikančio Vėjo) sutrikimo. Priemonės, kurios naudojamos palengvinti šiai būsenai, gali būti siejamos su dieta, vaistais, išorine terapija, suteikiančiais kūnui ...

  Skaityti >
 • Paskaitos apie gamtinę žemdirbystę Klaipėdoje

  0 2015-02-09

  Vasario 21 dieną (šeštadienį) ir vasario 22 dieną (sekmadienį) Klaipėdoje rengiamos gamtinės žemdirbystės paskaitos. Vasario 21 dieną „Gamtinė žemdirbystė praktikoje“. Vasario 22 dieną „Sėklos: kaip užsiauginti gerų sėklų pačiam“.

  Skaityti >
 • Gamtinė žemdirbystė praktikoje

  0 2015-01-14

  Kviečiame į gamtinės žemdirbystės mokymus vasario 14 d. Kaune ir vasario 15 d. Vilniuje. Paskaitas ves Laimis Žmuida. Paskaitų trukmė: nuo 10:00 iki 16:00. Tai įvadinė paskaita pradedantiems domėtis gamtine žemdirbyste. Sužinosite kaip įsirengti lysves ir kaip į jas pasėti visas daržoves, kad užaugtų gamtinės kokybės produktai.

  Skaityti >
 • Sėklos: kaip užsiauginti gerų sėklų pačiam?

  0 2015-01-05

  Artėja pavasaris, tad pats laikas pasirūpinti sėklomis. Vasario 7 d. (šeštadienį) Kaune ir vasario 8 d. (sekmadienį) Vilniuje vyks paskaitos apie daržovių ir sodo kultūrų sėklas. Paskaitas skaitys Laimis Žmuida. Paskaitų trukmė: nuo 10:00 iki 15:00 val. su pietų pertrauka. Kaina 50 litų (14 eurų).

  Skaityti >
 • Pacha Mama, stebuklinga Peru žemė

  0 2014-07-08

  Liepos 10 d. Panevėžio fotografijos galerijoje atidaroma Giedrės Godienės fotografijų paroda „Stebuklų šalis – Peru“. 17 val. vyks parodos autorės paskaita „Pacha Mama, stebuklinga Peru žemė“. 18 val. parodos atidarymas.

  Skaityti >
 • Paskaita „Natūralios gyvenvietės. Natūralus ugdymas. Darni visuomenė“

  0 2014-04-18

  Kviečiame į viešą paskaitą „Natūralios gyvenvietės. Natūralus ugdymas. Darni visuomenė“.

  Skaityti >
 • Paskaita „Skiepai: sąmoningas pasirinkimas“

  0 2014-03-10

  Kovo 13 d. 10.30 val. Prieraišiosios tėvystės centras kviečia į paskaitą „Skiepai: sąmoningas pasirinkimas“.
  Skiepyti ar ne? Nuo gimimo ar luktelti? Jei neskiepysime, ar atpažinsime ir mokėsime gydyti ligą? Šiuos ir panašius klausimus kelia ne reta vaikelio laukianti ar jį auginanti šeima. Kad būtų lengviau į juos atsakyti, kviečiame į paskaitą apie skiepus.

  Skaityti >
 • Knygos „Kas mus žudo?“ autoriaus V. Balkaus paskaita „Nuodai maisto produktuose“

  1 2014-02-27

  Vyresni iš mūsų, ko gero, prisimena anų laikų anekdotus apie tualetinį popierių dešroje arba baisius pasakojimus apie sumaltas į faršą žiurkes, kurias „savo akimis matė kaimyno pusbrolis“.
  Metai bėga, ir štai jau celiuliozė tapo visiškai legaliu maisto priedu.

  Skaityti >
 • R. Šemetos paskaita Ukmergėje „Sąmoninga tėvystė“

  1 2014-02-15

  2014 m. vasario 20 d., 17.30 val. Ukmergėje, Ukmergės visuomenės sveikatos biure (Deltuvos g. 19) vyks Romualdo Šemetos paskaita „Sąmoninga tėvystė“.

  Skaityti >
 • Sigita Kriaučiūnienė: „Ką daryti, kad žmonės norėtų sveikai gyventi?“

  0 2014-01-28

  Esame įpratę, kad rūpestis žmonių sveikata Seimo narių tarpe yra neretai apsimestinis, veikla prasideda ir baigiasi konferencijomis, apskritais stalais, stažuotėmis ir lozungais. O kai reikia priimti kokius nors svarbius įstatymus, dairomasi ką pasakys partijos rėmėjai: alkoholio, maisto pramonės ir farmacijos įmonės ar jų atstovai – lobistai, kurie visada turi „protingus“ argumentus įstatymų leidėjams. Tie argumentai, savaime suprantama, naudingi verslui, bet ne žm...

  Skaityti >